KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297264
nr 1229 7264
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 66, interiör. Olja på pannå, 19x12
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:11:49
300 kr
350 kr
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann